ZÁPAS
24.03.22 | 2. kolo | Anna Brogan | Dayeon Back | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anna Brogan | Dayeon Back | |
1. podanie % | 37/50 (74%) | 38/48 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/37 (73%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/13 (46%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/48 (60%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkom | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvojchyby | 6 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Brogan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Brogan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Brogan | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Brogan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Brogan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Brogan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Brogan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Brogan vs. Dayeon Back - Vzájomné zápasy
24.03.22 | 2. kolo | Anna Brogan | Dayeon Back | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Anna Brogan form & Dayeon Back form
Anna Brogan - posledné zápasy
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Marina Stakusic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
20.07.23 štvrťfinále | vs. Asia Muhammad | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.23 kvalifik. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katrina Scott | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
21.05.23 finále | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Dayeon Back - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detail zápasu |