ZÁPAS
01.11.19 | semifinále | Anja Wildgruber | Clara Vlasselaer | 6-4, 6-3 | W15 Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Anja Wildgruber | Clara Vlasselaer | |
1. podanie % | 37/59 (63%) | 29/59 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/37 (70%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/22 (45%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 29/59 (49%) | 23/59 (39%) |
Vyhrané body celkom | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 3 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Anja Wildgruber | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15 | ||
Anja Wildgruber | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0 | ||
Anja Wildgruber | 3-2 | |
0-0, 30-15 | ||
4-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15 | ||
Anja Wildgruber | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
Anja Wildgruber | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0 | ||
Anja Wildgruber | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anja Wildgruber | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15 | ||
Anja Wildgruber | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Anja Wildgruber | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anja Wildgruber vs. Clara Vlasselaer - Vzájomné zápasy
01.11.19 | semifinále | Anja Wildgruber | Clara Vlasselaer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Ortisei | tvrdý I. |
Anja Wildgruber form & Clara Vlasselaer form
Anja Wildgruber - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu |
Clara Vlasselaer - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detail zápasu |