ZÁPAS
14.05.23 | 1. kolo kval. | Anja Stankovic | Nikol Palecek | 3-0, - skreč | W25 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
15.11.03, 20 rokov
15.11.03, 20 rokov
Anja Stankovic vs. Nikol Palecek - Vzájomné zápasy
14.05.23 | 1. kolo kval. | Anja Stankovic | Nikol Palecek | 3-0, Nikol Palecek - skreč | detail zápasu | W25 Kursumlijska | antuka |
Anja Stankovic form & Nikol Palecek form
Anja Stankovic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Tyra Caterina Grant | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Alice Rame | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Kanna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Mariia Masiianskaia | 3-6, 7-69, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Natalija Senic | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mia Sarcev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Fangran Tian | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Martha Matoula | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Nikol Palecek - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | detail zápasu |