ZÁPAS
05.07.21 | 2. kolo kval. | Anita Bertoloni | Kristina Milenkovic | 6-1, 6-3 | W15 Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anita Bertoloni vs. Kristina Milenkovic - Vzájomné zápasy
05.07.21 | 2. kolo kval. | Anita Bertoloni | Kristina Milenkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Anita Bertoloni form & Kristina Milenkovic form
Anita Bertoloni - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.09.21 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Irene Lavino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Noka Juric | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 3-0, Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo | vs. Emma Valletta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Kendra Bunch | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Kristina Milenkovic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu |