Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
29.05.99, 24 rokov
29.05.99, 24 rokov
Ani Vangelova vs. Teresia Londol - Vzájomné zápasy
17.01.21 | 1. kolo kval. | Ani Vangelova | Teresia Londol | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ani Vangelova form & Teresia Londol form
Ani Vangelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Teresia Londol - posledné zápasy
W25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.21 1. kolo kval. | vs. Ana Julissa De Mata | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-3, - Teresia Londol - skreč | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 7-611, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 7-610, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-71, 16-14 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.18 1. kolo | vs. Aleksandra Stromova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, Julia Keranovic - skreč | detail zápasu | |
Dakar - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Komar | Natalia Komar - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
25.09.17 kvalifik. | vs. Priscilla Heise | 7-69, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 1-6 | detail zápasu |