ZÁPAS
02.03.22 | 1. kolo | Angella Okutoyi | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-4 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Angella Okutoyi | Margarita Ignatjeva | |
1. podanie % | 25/42 (60%) | 42/62 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/25 (84%) | 19/42 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/62 (56%) | 11/42 (26%) |
Vyhrané body celkom | 66/104 (63%) | 38/104 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Angella Okutoyi | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
6-1 |
2 | ||
4-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Angella Okutoyi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angella Okutoyi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
Angella Okutoyi vs. Margarita Ignatjeva - Vzájomné zápasy
02.03.22 | 1. kolo | Angella Okutoyi | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Angella Okutoyi form & Margarita Ignatjeva form
Angella Okutoyi - posledné zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Allie Kiick | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Layne Sleeth | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alexa Noel | 7-63, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Lena Papadakis | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Cai | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Kira Matushkina | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Isabella Harvison | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Zeel Desai | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Margarita Ignatjeva - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - skreč | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu |