ZÁPAS
16.01.22 | 1. kolo kval. | Angelina Wirges | Antonia Lottner | 6-4, 6-2 | W25 Manacor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Angelina Wirges vs. Antonia Lottner - Vzájomné zápasy
16.01.22 | 1. kolo kval. | Angelina Wirges | Antonia Lottner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Manacor | tvrdý |
Angelina Wirges form & Antonia Lottner form
Angelina Wirges - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Antonia Lottner - posledné zápasy
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.01.21 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.20 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.20 kvalifik. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - skreč | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | detail zápasu |