ZÁPAS
06.08.22 | semifinále | Angelica Moratelli | Ekaterina Reyngold | 1-1, - skreč | W25 Agadir | antuka |
ŠTATISTIKY
Angelica Moratelli | Ekaterina Reyngold | |
1. podanie % | 3/4 (75%) | 7/8 (88%) |
Vyhrané body z 1.podania | 0/3 (0%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 0/1 (0%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané break-bally | 1/1 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 5/8 (63%) | 4/4 (100%) |
Vyhrané body celkom | 5/12 (42%) | 7/12 (58%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angelica Moratelli | 1-1 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Angelica Moratelli vs. Ekaterina Reyngold - Vzájomné zápasy
06.08.22 | semifinále | Angelica Moratelli | Ekaterina Reyngold | 1-1, Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | W25 Agadir | antuka |
Angelica Moratelli form & Ekaterina Reyngold form
Angelica Moratelli - posledné zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Ekaterina Reyngold - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |