ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Emma Lene | 6-2, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Angela Fita Boluda | Emma Lene | |
1. podanie % | 30/50 (60%) | 34/50 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/30 (80%) | 21/34 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/20 (65%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/50 (50%) | 13/50 (26%) |
Vyhrané body celkom | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Angela Fita Boluda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Angela Fita Boluda | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angela Fita Boluda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Angela Fita Boluda vs. Emma Lene - Vzájomné zápasy
27.10.20 | kvalifik. | Angela Fita Boluda | Emma Lene | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Platja | antuka |
19.06.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Emma Lene | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Angela Fita Boluda form & Emma Lene form
Angela Fita Boluda - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Emma Lene - posledné zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - Emma Lene - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu |