ZÁPAS
09.09.18 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Justyna Malatinska | 6-1, 4-6, 6-1 | Frydek Mistek | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.10.01, 22 rokov
09.10.01, 22 rokov
Aneta Laboutkova vs. Justyna Malatinska - Vzájomné zápasy
09.09.18 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Justyna Malatinska | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
Aneta Laboutkova form & Justyna Malatinska form
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Justyna Malatinska - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |