ZÁPAS
15.03.21 | 2. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Giulia Carbonaro | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Laboutkova vs. Giulia Carbonaro - Vzájomné zápasy
15.03.21 | 2. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Giulia Carbonaro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Aneta Laboutkova form & Giulia Carbonaro form
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Giulia Carbonaro - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Irina Balus | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Lucie Urbanova | 7-61, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marta Mariani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Jana Bojovic | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Denise Valente | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Sandy Marti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 7-5 | detail zápasu |