ZÁPAS
08.05.23 | kvalifik. | Aneta Kladivova | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-2 | W100 Trnava | antuka |
ŠTATISTIKY
Aneta Kladivova | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1. podanie % | 38/67 (57%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/38 (63%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/29 (52%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 28/67 (42%) |
Vyhrané body celkom | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aneta Kladivova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aneta Kladivova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Kladivova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Kladivova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Kladivova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aneta Kladivova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Kladivova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Kladivova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Kladivova vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Vzájomné zápasy
08.05.23 | kvalifik. | Aneta Kladivova | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W100 Trnava | antuka |
30.04.23 | 1. kolo kval. | Sarah-Rebecca Sekulic | Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | W60 Prague | antuka |
Aneta Kladivova form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Aneta Kladivova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |
Sarah-Rebecca Sekulic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |