ZÁPAS
09.11.20 | 2. kolo kval. | Andreea Velcea | Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
01.01.01, 23 rokov
01.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Andreea Velcea vs. Shavit Kimchi - Vzájomné zápasy
09.11.20 | 2. kolo kval. | Andreea Velcea | Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Andreea Velcea form & Shavit Kimchi form
Andreea Velcea - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.20 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - skreč | detail zápasu |
Shavit Kimchi - posledné zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - skreč | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.07.22 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |