ZÁPAS
30.10.22 | 1. kolo kval. | Andreea Pavel | Mariya Sinitsyna | 3-6, 6-3, 10-6 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
11.06.04, 19 rokov
11.06.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
31.03.03, 21 rokov
31.03.03, 21 rokov
Andreea Pavel vs. Mariya Sinitsyna - Vzájomné zápasy
30.10.22 | 1. kolo kval. | Andreea Pavel | Mariya Sinitsyna | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Andreea Pavel form & Mariya Sinitsyna form
Andreea Pavel - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Maria Florea | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu |
Mariya Sinitsyna - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Varvara Bernovich | 1-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Madina Davletova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | Edda Mamedova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aruzhan Nuranbay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Eva Korysheva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sati Aubakirova | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ariana Kolbassina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 6-0, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Pavel | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Kira Bataikina | 7-63, 2-6, 13-11 | detail zápasu |