ZÁPAS
05.08.20 | 1. kolo | Andreea Rosca | Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-0 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 2-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 30-0 | ||
Andreea Rosca | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
4-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-5 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreea Rosca vs. Oana Georgeta Simion - Vzájomné zápasy
05.08.20 | 1. kolo | Andreea Rosca | Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
18.08.16 | 2. kolo | Oana Georgeta Simion | Andreea Rosca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Galati | antuka |
06.07.15 | štvrťfinále | Oana Georgeta Simion | Andreea Rosca | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Iasi | antuka |
Andreea Rosca form & Oana Georgeta Simion form
Andreea Rosca - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Oana Georgeta Simion - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - skreč | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | detail zápasu |