ZÁPAS
14.09.21 | 1. kolo | Andrea Gamiz | Andreea Prisacariu | 2-6, 6-3, 6-4 | W80 Valencia | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Gamiz | Andreea Prisacariu | |
1. podanie % | 86/98 (88%) | 66/89 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 47/86 (55%) | 39/66 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 40/89 (45%) | 44/98 (45%) |
Vyhrané body celkom | 94/187 (50%) | 93/187 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Gamiz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Gamiz | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Gamiz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gamiz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Gamiz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Gamiz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Gamiz | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Gamiz vs. Andreea Prisacariu - Vzájomné zápasy
05.06.23 | kvalifik. | Andreea Prisacariu | Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | La Bisbal | antuka |
14.09.21 | 1. kolo | Andrea Gamiz | Andreea Prisacariu | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | W80 Valencia | antuka |
Andrea Gamiz form & Andreea Prisacariu form
Andrea Gamiz - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Andreea Prisacariu - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.23 štvrťfinále | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-70 | detail zápasu |