Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
12.06.97, 26 rokov
12.06.97, 26 rokov
Andre Lukosiute vs. Ege Tomey - Vzájomné zápasy
15.12.19 | 1. kolo kval. | Andre Lukosiute | Ege Tomey | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Andre Lukosiute form & Ege Tomey form
Andre Lukosiute - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Ege Tomey - posledné zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.02.15 1. kolo | vs. Karoline Kurz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Michaela Frlicka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
21.07.14 2. kolo kval. | vs. Viktoria Bardarova | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
14.04.14 2. kolo kval. | vs. Claudia Gaspar | 0-6, 0-4, - Ege Tomey - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.03.14 1. kolo | vs. Martina Kubicikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.03.14 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.14 2. kolo kval. | vs. Annelyi Pokras | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Ankara - tvrdý I. | ||||
16.12.13 1. kolo | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
04.11.13 1. kolo | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trabzon - tvrdý | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Ana Savic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
05.08.13 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Chelsea Te Tai | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Michaela Frlicka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.03.13 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.11.12 1. kolo | vs. Elisabeth Fournier | 3-6, 1-6 | detail zápasu |