Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
20.08.03, 20 rokov
20.08.03, 20 rokov
Anca Alexia Todoni vs. Marwa Hakimi - Vzájomné zápasy
29.03.22 | kvalifik. | Anca Alexia Todoni | Marwa Hakimi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anca Alexia Todoni form & Marwa Hakimi form
Anca Alexia Todoni - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | - | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 0-1, - Anca Alexia Todoni - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Marwa Hakimi - posledné zápasy
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Selina Dal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-710, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Dooa Akyurek | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |