ZÁPAS
08.02.23 | 1. kolo | Anca Alexia Todoni | Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anca Alexia Todoni | Ivana Sebestova | |
1. podanie % | 32/44 (73%) | 35/54 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/32 (88%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/12 (25%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anca Alexia Todoni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anca Alexia Todoni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anca Alexia Todoni | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anca Alexia Todoni | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anca Alexia Todoni vs. Ivana Sebestova - Vzájomné zápasy
08.02.23 | 1. kolo | Anca Alexia Todoni | Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Anca Alexia Todoni form & Ivana Sebestova form
Anca Alexia Todoni - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | - | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Ivana Sebestova - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu |