INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasiya Soboleva vs. Yujin Ahn - Vzájomné zápasy
17.01.23 | 1. kolo | Anastasiya Soboleva | Yujin Ahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anastasiya Soboleva form & Yujin Ahn form
Anastasiya Soboleva - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Yujin Ahn - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu |