ZÁPAS
04.06.21 | štvrťfinále | Anastasiya Soboleva | Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 6-3 | W15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Anastasiya Soboleva | Yekaterina Dmitrichenko | |
1. podanie % | 32/47 (68%) | 31/62 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/32 (44%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/15 (40%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 40/62 (65%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body celkom | 60/109 (55%) | 49/109 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15 | ||
Anastasiya Soboleva | 2-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-2 | |
0-0, 40-0 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-3 | |
0-0, 30-0, 15-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
Anastasiya Soboleva | 5-3 | |
0-0, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasiya Soboleva vs. Yekaterina Dmitrichenko - Vzájomné zápasy
04.06.21 | štvrťfinále | Anastasiya Soboleva | Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Anastasiya Soboleva form & Yekaterina Dmitrichenko form
Anastasiya Soboleva - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Yekaterina Dmitrichenko - posledné zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.21 štvrťfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 štvrťfinále | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.05.21 štvrťfinále | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu |