ZÁPAS
22.08.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Soboleva | Natalie Augustinova | 6-0, 6-1 | W60 Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.01.03, 21 rokov
29.01.03, 21 rokov
Anastasiya Soboleva vs. Natalie Augustinova - Vzájomné zápasy
22.08.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Soboleva | Natalie Augustinova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W60 Prerov | antuka |
Anastasiya Soboleva form & Natalie Augustinova form
Anastasiya Soboleva - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Natalie Augustinova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |