ZÁPAS
13.02.22 | 1. kolo kval. | Anastasiya Soboleva | Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | W25 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasiya Soboleva vs. Lavinia Tanasie - Vzájomné zápasy
13.02.22 | 1. kolo kval. | Anastasiya Soboleva | Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Antalya | antuka |
Anastasiya Soboleva form & Lavinia Tanasie form
Anastasiya Soboleva - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Lavinia Tanasie - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Liisa Varul | 1-6, 1-3, - Lavinia Tanasie - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Eleni Christofi | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-4, - Lavinia Tanasie - skreč | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
25.05.23 3. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-75, 7-68 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu |