ZÁPAS
29.03.22 | 1. kolo | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 7-65, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | |
1. podanie % | 50/73 (68%) | 55/81 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/50 (48%) | 25/55 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/23 (39%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 46/81 (57%) | 40/73 (55%) |
Vyhrané body celkom | 79/154 (51%) | 75/154 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Soboleva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasiya Soboleva vs. Daria Lodikova - Vzájomné zápasy
02.02.23 | 2. kolo | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 7-66, 6-1 | detail zápasu | W25 Antalya | antuka |
29.01.23 | finále | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 6-73, 7-5, 7-65 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
29.03.22 | 1. kolo | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 7-65, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
26.11.21 | štvrťfinále | Daria Lodikova | Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anastasiya Soboleva form & Daria Lodikova form
Anastasiya Soboleva - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Daria Lodikova - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu |