ZÁPAS
23.05.23 | 1. kolo | Anastasiya Soboleva | Alexandra Zimmer | 6-0, 6-0 | W25 Warmbad | antuka |
ŠTATISTIKY
Anastasiya Soboleva | Alexandra Zimmer | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/23 (78%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/48 (65%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 11 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandra Zimmer | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alexandra Zimmer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexandra Zimmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Zimmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandra Zimmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alexandra Zimmer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
28.05.06, 17 rokov
28.05.06, 17 rokov
Anastasiya Soboleva vs. Alexandra Zimmer - Vzájomné zápasy
23.05.23 | 1. kolo | Anastasiya Soboleva | Alexandra Zimmer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Warmbad | antuka |
Anastasiya Soboleva form & Alexandra Zimmer form
Anastasiya Soboleva - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Alexandra Zimmer - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kette | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 7-5, 4-2, Stefania Bojica - skreč | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |