ZÁPAS
18.06.19 | 1. kolo | Anastasiya Poplavska | Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Anastasiya Poplavska | Noelia Bouzo Zanotti | |
1. podanie % | 26/44 (59%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/26 (73%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/45 (53%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anastasiya Poplavska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasiya Poplavska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Poplavska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40 | ||
Anastasiya Poplavska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasiya Poplavska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Poplavska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasiya Poplavska vs. Noelia Bouzo Zanotti - Vzájomné zápasy
18.06.19 | 1. kolo | Anastasiya Poplavska | Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Anastasiya Poplavska form & Noelia Bouzo Zanotti form
Anastasiya Poplavska - posledné zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Vlada Mincheva | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Noelia Bouzo Zanotti - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Emily Welker | 7-61, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - skreč | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | detail zápasu |