ZÁPAS
14.12.21 | 2. kolo kval. | Anastasiya Kuparev | Alexa Karatancheva | 6-3, 6-0 | W15 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nemecko
04.06.01, 22 rokov
04.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
03.09.07, 16 rokov
03.09.07, 16 rokov
Anastasiya Kuparev vs. Alexa Karatancheva - Vzájomné zápasy
14.12.21 | 2. kolo kval. | Anastasiya Kuparev | Alexa Karatancheva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Anastasiya Kuparev form & Alexa Karatancheva form
Anastasiya Kuparev - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - skreč | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexa Karatancheva - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | - Alexa Karatancheva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Loncar Antic | Ivana Loncar Antic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alanna Di Francesco | 0-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cancun - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.12.21 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | detail zápasu |