ZÁPAS
22.11.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Apalikhina | Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | W15 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Anastasiya Apalikhina | Anna Grigoreva | |
1. podanie % | 30/67 (45%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/30 (60%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/37 (54%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 29/67 (43%) |
Vyhrané body celkom | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Anna Grigoreva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasiya Apalikhina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Grigoreva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Rusko
26.11.01, 22 rokov
26.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.03.03, 21 rokov
25.03.03, 21 rokov
Anastasiya Apalikhina vs. Anna Grigoreva - Vzájomné zápasy
22.11.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Apalikhina | Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Anastasiya Apalikhina form & Anna Grigoreva form
Anastasiya Apalikhina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Anna Grigoreva - posledné zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Watsachol Sawatdee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, Viera Deeperm - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Elyse Tse | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Valeriia Ilmeneva | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kornilova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Agnese Zapelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 kvalifik. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-73, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Mahta Khanloo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Victoria Matasova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Rina Hosni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 1-6 | detail zápasu |