ZÁPAS
19.01.22 | 1. kolo | Anastasiya Apalikhina | Alana Tuayeva | 2-6, 6-3, 6-3 | W15 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Anastasiya Apalikhina | Alana Tuayeva | |
1. podanie % | 34/87 (39%) | 44/90 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/53 (38%) | 18/46 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 44/90 (49%) | 43/87 (49%) |
Vyhrané body celkom | 88/177 (50%) | 89/177 (50%) |
Dvojchyby | 8 | 22 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Anastasiya Apalikhina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Rusko
26.11.01, 22 rokov
26.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.10.99, 24 rokov
14.10.99, 24 rokov
Anastasiya Apalikhina vs. Alana Tuayeva - Vzájomné zápasy
19.01.22 | 1. kolo | Anastasiya Apalikhina | Alana Tuayeva | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Anastasiya Apalikhina form & Alana Tuayeva form
Anastasiya Apalikhina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Alana Tuayeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Guryleva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu |