INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maria Shusharina vs. Anastasia Vdovenco - Vzájomné zápasy
11.07.19 | 2. kolo | Maria Shusharina | Anastasia Vdovenco | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
08.11.18 | 2. kolo | Anastasia Vdovenco | Maria Shusharina | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Maria Shusharina form & Anastasia Vdovenco form
Maria Shusharina - posledné zápasy
W15 Moscow - antuka | ||||
25.07.21 finále | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.21 semifinále | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.21 štvrťfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-0, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Linda Cagnazzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-68, 7-64 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-1, 6-712 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Veselova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Amina Anshba | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 6-3, 2-1, Anastasia Frolova - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Anastasia Vdovenco - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.19 semifinále | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.19 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detail zápasu |