Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.02.03, 21 rokov
15.02.03, 21 rokov
Anastasia Safta vs. Jana Vanik - Vzájomné zápasy
14.11.21 | 1. kolo kval. | Anastasia Safta | Jana Vanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anastasia Safta form & Jana Vanik form
Anastasia Safta - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 3-5, - Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 1-2, - Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 7-67, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.12.23 finále | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasiya Lopata | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Marion Viertler | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Tamara Curovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Jana Vanik - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | detail zápasu |