ZÁPAS
09.12.19 | 2. kolo kval. | Anastasia Kovaleva | Alina Silich | 3-6, 6-2, 11-9 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasia Kovaleva vs. Alina Silich - Vzájomné zápasy
09.12.19 | 2. kolo kval. | Anastasia Kovaleva | Alina Silich | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Anastasia Kovaleva form & Alina Silich form
Anastasia Kovaleva - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Savanna Ly | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Amandine Hesse | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 0-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-4, - Anastasia Kovaleva - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Alina Silich - posledné zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |