ZÁPAS
26.06.22 | 1. kolo kval. | Anastasia Abbagnato | Irene Lavino | 7-5, 6-0 | W25 Tarvisio | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasia Abbagnato vs. Irene Lavino - Vzájomné zápasy
26.06.22 | 1. kolo kval. | Anastasia Abbagnato | Irene Lavino | 7-5, 6-0 | detail zápasu | W25 Tarvisio | antuka |
Anastasia Abbagnato form & Irene Lavino form
Anastasia Abbagnato - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Alana Smith | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 2-4, - Anastasia Abbagnato - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Greco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
28.10.23 finále | vs. Adriana Reami | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 semifinále | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 štvrťfinále | vs. Arina Arifullina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ida Johansson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu |
Irene Lavino - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detail zápasu |