Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
17.07.02, 21 rokov
17.07.02, 21 rokov
Ana Grubor vs. Tereza Dejnozkova - Vzájomné zápasy
28.03.22 | 2. kolo kval. | Ana Grubor | Tereza Dejnozkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ana Grubor form & Tereza Dejnozkova form
Ana Grubor - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Carolyn Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Lucia De Santa Ana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 1-3, - Ana Grubor - skreč | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Mana Ayukawa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaeda Daniel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Nicole Melville | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Yuliana Monroy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Rhea Verma | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Tereza Dejnozkova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.21 2. kolo kval. | vs. Chloe Cirotte | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Petra Csabi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Patricija Dubinoviciute | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Yu Shan | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Chaumette | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Mavie Osterreicher | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jermine Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-72, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 3-6, 0-10 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Nova | 7-5, 6-4 | detail zápasu |