ZÁPAS
30.01.22 | 1. kolo kval. | Amandine Monnot | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 6-3 | W25 Manacor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Amandine Monnot vs. Lucia Cortez Llorca - Vzájomné zápasy
30.01.22 | 1. kolo kval. | Amandine Monnot | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W25 Manacor | tvrdý |
Amandine Monnot form & Lucia Cortez Llorca form
Amandine Monnot - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 3-0, Silvia Ambrosio - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Emma Lene | Emma Lene - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-75, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Mcdonald | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | Anna Ozerova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-63, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 4-3, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sana Garakani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Amelia Rajecki | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Lucia Cortez Llorca - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |