ZÁPAS
04.05.15 | 2. kolo kval. | Amandine Hesse | Katarina Zavatska | 7-5, 6-0 | Cagnes Sur | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Amandine Hesse vs. Katarina Zavatska - Vzájomné zápasy
04.05.15 | 2. kolo kval. | Amandine Hesse | Katarina Zavatska | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Cagnes Sur | antuka |
Amandine Hesse form & Katarina Zavatska form
Amandine Hesse - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Katarina Zavatska - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | detail zápasu |