ZÁPAS
01.03.22 | 2. kolo kval. | Alyssa Reguer | Allyson Nancy Onya | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
04.05.06, 17 rokov
04.05.06, 17 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kongo
09.09.91, 32 rokov
09.09.91, 32 rokov
Alyssa Reguer vs. Allyson Nancy Onya - Vzájomné zápasy
01.03.22 | 2. kolo kval. | Alyssa Reguer | Allyson Nancy Onya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Alyssa Reguer form & Allyson Nancy Onya form
Alyssa Reguer - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mia-Leigh Cilliers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Malwina Rowinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Hiba Heni | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 4-1, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carla Fity | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-71, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Allyson Nancy Onya - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Helena Ramos Rocha E Silva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.22 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | Ekaterina Vishnevskaya - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 kvalifik. | vs. Amala Nwokolo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Amonette Theron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Mikayla Faure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu |