ZÁPAS
14.01.19 | 1. kolo kval. | Allyson Nancy Onya | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kongo
09.09.91, 32 rokov
09.09.91, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 rokov
23.09.00, 23 rokov
Allyson Nancy Onya vs. Ilaria Sposetti - Vzájomné zápasy
14.01.19 | 1. kolo kval. | Allyson Nancy Onya | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Allyson Nancy Onya form & Ilaria Sposetti form
Allyson Nancy Onya - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Helena Ramos Rocha E Silva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.22 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | Ekaterina Vishnevskaya - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 kvalifik. | vs. Amala Nwokolo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Amonette Theron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Mikayla Faure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - posledné zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |