ZÁPAS
16.10.21 | 1. kolo kval. | Aliona Bolsova | Irina Khromacheva | 6-3, 6-2 | Tenerife | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Aliona Bolsova | Irina Khromacheva | |
1. podanie % | 36/46 (78%) | 32/52 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/36 (81%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/10 (80%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/52 (44%) | 9/46 (20%) |
Vyhrané body celkom | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Irina Khromacheva | |
0-0 | ||
Aliona Bolsova | 1-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
2-0 | Irina Khromacheva | |
0-0 | ||
Aliona Bolsova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Aliona Bolsova | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Aliona Bolsova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Aliona Bolsova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliona Bolsova | 6-2 | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aliona Bolsova vs. Irina Khromacheva - Vzájomné zápasy
16.10.21 | 1. kolo kval. | Aliona Bolsova | Irina Khromacheva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tenerife | tvrdý |
Aliona Bolsova form & Irina Khromacheva form
Aliona Bolsova - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
13.07.23 štvrťfinále | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Irina Khromacheva - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
26.01.23 štvrťfinále | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | detail zápasu |