ZÁPAS
26.03.21 | štvrťfinále | Alina Charaeva | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | W15 Bratislava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alina Charaeva | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 46/51 (90%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/46 (67%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/5 (80%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 27/52 (52%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkom | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Charaeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Charaeva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Charaeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alina Charaeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Charaeva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alina Charaeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Charaeva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alina Charaeva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alina Charaeva vs. Aneta Laboutkova - Vzájomné zápasy
26.03.21 | štvrťfinále | Alina Charaeva | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Bratislava | tvrdý I. |
29.10.20 | 2. kolo | Alina Charaeva | Aneta Laboutkova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | W15 Platja | antuka |
Alina Charaeva form & Aneta Laboutkova form
Alina Charaeva - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-76, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.23 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Ascanio Tarife | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Alicia Melosch | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |