ZÁPAS
05.09.20 | 1. kolo | Alice Tubello | Natalia Siedliska | 6-3, 6-0 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
2-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
3-1 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Tubello | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Tubello | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 4-0 | |
0-0, 30-0 | ||
5-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Tubello vs. Natalia Siedliska - Vzájomné zápasy
05.09.20 | 1. kolo | Alice Tubello | Natalia Siedliska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Alice Tubello form & Natalia Siedliska form
Alice Tubello - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
13.05.23 semifinále | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.23 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Natalia Siedliska - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu |