ZÁPAS
10.08.20 | 1. kolo | Alice Tubello | Anastasia Detiuc | 6-2, 6-3 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
4-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Alice Tubello | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 0-30, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Alice Tubello | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Tubello vs. Anastasia Detiuc - Vzájomné zápasy
10.08.20 | 1. kolo | Alice Tubello | Anastasia Detiuc | 6-2, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Alice Tubello form & Anastasia Detiuc form
Alice Tubello - posledné zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.24 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.24 semifinále | vs. Lian Tran | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Anastasia Detiuc - posledné zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |