ZÁPAS
29.10.20 | 2. kolo | Alice Robbe | Lisa Ponomar | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alice Robbe | Lisa Ponomar | |
1. podanie % | 34/52 (65%) | 41/57 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/34 (68%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/18 (44%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 33/57 (58%) | 21/52 (40%) |
Vyhrané body celkom | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alice Robbe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Robbe | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Robbe | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alice Robbe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alice Robbe | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Robbe vs. Lisa Ponomar - Vzájomné zápasy
29.10.20 | 2. kolo | Alice Robbe | Lisa Ponomar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Alice Robbe form & Lisa Ponomar form
Alice Robbe - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - skreč | detail zápasu |
Lisa Ponomar - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.20 štvrťfinále | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |