ZÁPAS
25.01.22 | 1. kolo | Alice Robbe | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-1 | W25 Florianopolis | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alice Robbe | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/49 (57%) | 11/42 (26%) |
Vyhrané body celkom | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alice Robbe | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Robbe | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alice Robbe | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Robbe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Alice Robbe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Robbe vs. Aneta Laboutkova - Vzájomné zápasy
25.01.22 | 1. kolo | Alice Robbe | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Florianopolis | tvrdý |
Alice Robbe form & Aneta Laboutkova form
Alice Robbe - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - skreč | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |