INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Rame vs. Chiara Scholl - Vzájomné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Alice Rame | Chiara Scholl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Hamburg | tvrdý I. |
Alice Rame form & Chiara Scholl form
Alice Rame - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Chiara Scholl - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |