ZÁPAS
23.11.20 | 2. kolo kval. | Alexandra Vasilyeva | Yarden Akler | 6-4, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
18.12.01, 22 rokov
18.12.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
22.04.99, 24 rokov
22.04.99, 24 rokov
Alexandra Vasilyeva vs. Yarden Akler - Vzájomné zápasy
23.11.20 | 2. kolo kval. | Alexandra Vasilyeva | Yarden Akler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Alexandra Vasilyeva form & Yarden Akler form
Alexandra Vasilyeva - posledné zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu |
Yarden Akler - posledné zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |