ZÁPAS
29.08.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Osborne | Mia Chudejova | 6-2, 6-2 | W25 Vienna | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
30.07.03, 20 rokov
30.07.03, 20 rokov
Alexandra Osborne vs. Mia Chudejova - Vzájomné zápasy
05.09.21 | 1. kolo kval. | Mia Chudejova | Alexandra Osborne | 7-69, 6-3 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
29.08.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Osborne | Mia Chudejova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Vienna | antuka |
Alexandra Osborne form & Mia Chudejova form
Alexandra Osborne - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Mia Chudejova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Oriana Gniewkowska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Laura Radakovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
11.05.23 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Valeriia Krokhotina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.22 kvalifik. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 7-5, 6-2 | detail zápasu |