INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Osborne vs. Liga Dekmeijere - Vzájomné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Alexandra Osborne | Liga Dekmeijere | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Fort | tvrdý |
Alexandra Osborne form & Liga Dekmeijere form
Alexandra Osborne - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Liga Dekmeijere - posledné zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Eisch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Spring - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Tatum Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Fernanda Elorrieta Flores | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Mary Lewis | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Lexington Reed | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Dallas - tvrdý | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Taylor Nix | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Sophie Williams | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Olmos | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
11.01.22 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Rebekkah Gaines | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Gracie Epps | 6-2, 6-2 | detail zápasu |