ZÁPAS
05.06.19 | 1. kolo kval. | Alexandra Osborne | Emerald Able | 4-6, 6-3, 10-6 | W25 Bethany | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
05.09.97, 26 rokov
05.09.97, 26 rokov
Alexandra Osborne vs. Emerald Able - Vzájomné zápasy
17.06.19 | 1. kolo kval. | Alexandra Osborne | Emerald Able | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Denver | tvrdý |
05.06.19 | 1. kolo kval. | Alexandra Osborne | Emerald Able | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | W25 Bethany | antuka |
Alexandra Osborne form & Emerald Able form
Alexandra Osborne - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Emerald Able - posledné zápasy
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Jamilah Snells | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Koralie Etienne | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Andrea Renee Villarreal | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shreveport - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Chelsea Kung | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Kailey Evans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Denver - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Williamsburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Ashanti Campfield | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Amanda Rodgers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Brynn Boren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Dothan - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Ho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Megan Mccray | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
07.10.18 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 6-74, 2-6 | detail zápasu |