INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aleksandra Krunic vs. Elena Malygina - Vzájomné zápasy
11.04.22 | Aleksandra Krunic | Elena Malygina | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Billie Jean | antuka |
Aleksandra Krunic form & Elena Malygina form
Aleksandra Krunic - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
24.09.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - skreč | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.22 3. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
13.08.22 1. kolo kval. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Elena Malygina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |